Рішення ради

УКРАЇНА

УЖГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

вiд 29.03.2017  року  № 272

              м.Ужгород                            

Про  надання погодження на отримання спеціального
дозволу (ліцензії) на користування надрами

 

Відповідно до статей 10, 97 Земельного кодексу України, статті 10 Кодексу України про надра, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 9 «Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів Українивід 30 травня 2011 р. № 615, враховуючи рішення восьмої сесії сьомого скликання Киблярівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області від 19.11.2016 року та клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Аквамінерал» від 27.03.2017 вих. № 02, районна рада вирішила:

  1. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Аквамінерал» отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами та гірничого відводу для розробки Гайдошського родовища андезитів, розташованого на території Киблярівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, підприємництва, екології, надр та земельних ресурсів (Готра М.М.).

 

Голова ради                                                                                            Р.В. Чорнак

Видео-урок по установке Joomla 3.3 на Денвер.